Díky, nechci!

27. listopadu 2009 v 9:08 | Maruška |  Maruška
Milý deníčku!

Měla jsem náročný týden. A až dneska v noci mi seplo, že byl i tématicky zaměřený. Kromě normálních činností jsem byla fotit canisterapii v Jedličkově ústavu, což je pro mě vždycky dost vyčerpávající činnost. Co na tom, že atmosféra je tam příjemná, prostředí parádní a rozzářená Pavlína s pejskama tam maká naplno a výsledky jsou vidět hned. Já stojím v rohu a rozdejchávám. Pak jdu běhat nebo tak něco abych ze sebe dostala ten pocit bezmoci a hrůzu z představy, že bych na tom vozejku mohla klidně taky sedět já.

To bylo ve středu.

Ve čtvrtek ráno jsem si u kafe četla nějakej průzkum (zabýval se tuším tím, kdo víc žárlí, esli muži nebo ženy a kupodivu se žádná z teorií, kterou v něm chtěli ověřit, nepotvrdila:-) a hnedle v úvodu další ťafka. Ženy v něm byly rozděleny do dvou skupin, na pro muže POUŽITELNÉ a NEPOUŽITELNÉ. Ty nepoužitelné byly ženy po čtyřicítce a ženy těhotné. Že patřím do skupiny druhé ačkoli těhotná nejsem, to snad ani nemusím hlásit.

A hned nato mi Vojta na projížďce vyprávěl svoje čerstvé zážitky z očního. Sice ho šel navštívit ze synkem, ale důchodců byla většina a chovali se jako skupina osob, ke který by člověk rozhodně patřit nechtěl. Jak se chovali doktoři, to je jiná pohádka, ale taky z toho nevyšli zrovna nejlíp:-)

A dneska v noci přišlo to, co přijít muselo. Sen z LDN (to je léčebna dlouhodobě nemocných, kdyby někdo nevěděl). Nevím, jak jsem se tam octla, když předtím jsme štrachali někde v Praze, dokonce na večeři zašli a najednou hup, byli jsme tam. Léčebna byla dost plná. Byl tam dost bordel. Pár lidí tam bylo kupodivu normálních, ale zbytek byl agresivní stádo. Proč sem tam byla nevím, proč sem tam lezla pod postelema taky nevím, co si ale pamatuju dobře je, jak rychle jsme se rozloučili a rychle odtamtud zdrhali.

Sice jsem zaspala, ale utýct jsem stihla. Takže dopiju kafe a jdu běhat:-) A taky už nechci spát sama, když jsem zavrtaná vedle Vojty, tak si připadám víc než POUŽITELNÁ a sny o starobě se mi vyhejbaj:-)

Hezkej den!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama