Kateřina N., můj vzor:-)

17. února 2010 v 17:20 | Maruška |  Maruška
Minulej tejden jsem si koupila běžky. Zčásti proto, že mám jistotu, že už z nich nevyrostu a zčásti proto, že je mi blbý ničit dětem jejich sportovní náčiní. Vyrazili jsme do Albrechtic, který jsme vyhodnotili coby ideální začátečnickej terén (jojo, já jsem běžkovej začátečník, vlastně sportovní začátečník s vyjímkou chůze a běhu, ale to se nepočítá:-). První výjezd byl lehce tragickej s malou krizičkou (asi jsem trapná, ale trvám na proškolení HOW TO DO IT ještě před tím, než vlítnu po hlavě do lesa) a drobnou slovní přestřelkou po prvním půl kilometru. Pak jsem ale svoji neschopnost rozdejchala a s výhledem na Vojtu zezadu (moooc pjeknym) se šinula stopou celá spokojená, jak sem to zvládla.

Následující den jsem se pochubila kamarádce. Ta bydlí na Souši na začátku jizerský magistrály a na takový joudy jako jsem já má pořádnou pifku. Vysvětlila mi, že běžky jsou od slova BĚHATI a jakejkoli jinej pohyb je nepřípustnej (BRUSLENÍ lze tolerovat, ale s maximálním sebezapřením). Hučela do mě dlouho, dost mě nakrkla, ale efekt se dostavil. Rozhodla jsem se, že běžky nazahodím, nýbrž že se to naučím. Dneska na výletě jsem s vyjímkou kopců (dolů jsem padala a nahoru dupala a funěla) BĚŽELA!

Takže milá Míšo, chystej si lyže!

A jako vždycky, poděkování Vojtovi. Kromě toho, že se na něj hezky kouká, tak umí úplně věrohodně pochválit!!!! A když se válím v závěji tak se směje úplně nenápadně:-)
 


Komentáře

1 Sváťa Sváťa | 17. února 2010 v 17:28 | Reagovat

Drahá Marie, získávám stále intenzivnější pocit, žes naprosto zešílela. Běžky? Na běhání? Prosím, až přestaneš běhat a snowboardit a serfovat a bůhvíco ještě dělat, přijď na kafe s dortem. Ze zadu sice nejsem tak fešná jako Vojta, ale jisté kvality také mám!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama