Subaru třikrát sláva!

3. února 2010 v 11:15 | Maruška |  Maruška
Moje staré a malé auto je Subaru Justy. Není moc elegantní, je trochu zaneřáděný od čoklů, ale když potřebuju, tak mi spolehlivě dokáže, proč ho mám:-)
Ráno po hodině házení lopatou jsem podnikla první pokus vyjet. Na potřetí jsem zdolala půl kopce a uvízla na podvozku. Odvolala jsem zubařku, bych nebyla ve stresu, hrdinně odmítla Vojtovu nabídku, že přijede a pomůže mi a v klidu a soustředěně se pustila do vyprošťování. Na silnici nad barákem dva chlápci dělali totéž se svým autem, tak jsem jim nabídla pomoc. Odmítli, potěšeni, ale svaly a lopaty na oplátku nenabídli:-)
Za další půlhodinku házení bylo sněhu na cestě zase o trochu míň, takže jsem sedla do auta a naprosto frajersky vyjela na jeden zátah na silnici. Myslím, že jsem si u toho zpívala:-)

P.S. Pro všechny holky, co toužej po baráčku u lesa: je to parádní, lidí pár a daleko, romantický a úchvatný. Ale je třeba nezapomenout na to, že v zimě dříví do krbu se samo nanaštípe ani do něj nenaskáče a že vozit nákup na lopatě od brány přijde báječný málokomu. A že je třeba krmit ptáčky, by měli co do volátek. Jo a že myslivci cestu do lesa v zimě prohrabujou, ale jen do tý doby, než je hodně sněhu. Takže na les vidím, ale k němu je to pár set metrů sněhem, co je do pasu. No nic, zejtra to prošlápnu, dneska už stačilo:-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama