Pokora

14. dubna 2010 v 13:40 | Maruška |  Maruška
Dnešní den je ve znamení pokory. Od rána mě pronásleduje a věci, co se dějou mě k zamyšlení o ní pořád vracej. Nechci moralizovat, tak jenom zkonstatuju, že bysme jí v životě užili víc. Není to slabost, je to síla, sklonit se před světem a přiznat, že o něm vlastně vím prd.

K obědu jsem si otevřela weblogy a jako první na mě vyskočil ten od Petry P. Jo, od tý, co má starýho divnýho manžela, co je tlustej i po faceliftu a bohužel je aktivní v politice. Myslela jsem, že se pobavím, jako ondy, když popisovala jejich společnou dovolenou, ale tentokrát to bylo mnohem, mnohem hustější. Rádobydojemně popisovala přátelství rodiny s Janem Kaplickým a snažila se čtenáře přesvědčit o tom, že jedině ona a její mužíček jsou lidé, kteří se bijí za krásu, svobodu a morální hodnoty vůbec. Tancovala na hrobě Kaplickýho s takovou vehemencí, že by se ani obrátit nemoh, aby jí zavřel pusu.

Před světem a přírodou se ráda skloním, ale před takovou sprosťárnou nikdy. Táhni, kam patříš, Petro a manžela přiber s sebou!

P.S. Barnabáš do mejch výlevů stylově zvrací a není to tím, že by uměl číst. Zatímco já píšu, nepozorovaně sežral vaničku sádla, dobytek:-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama