Vlastně kadeřnice

15. ledna 2011 v 12:00 | Maruška |  Maruška
Tahle holka je fakt nejlepší. NEJLEPŠÍ. Stojí za to si za ní zajet, ale ne v lednu, páč to delší cesty podniká jenom zoufalec nebo sebevrah. Takže jsem ku kadeřníkovi vyrazila do Liberce. Je to mladej kluk, moc nemluví, nenutí mi voživovačky ani nic jinýho. Bohužel má víc kolegyň a s jednou se rozhodl konzultovat barvu mejch vlasů. Dozvěděla jsem se, že vypadám jako syrové kuře, že v zrzavé bych jistě působila mladší a že bez pár pramenů melíru slušná holka nevyleze na ulici. Protože jsem asertivní a dost vydržím, klidně jsem jí vysvětlila, co chci a že o její nápady nestojím. To bylo celkem v poho, stáhla se rychle, ale pomstila se mi. Když jí přišla zákaznice, tak celou tu dobu, co jsem tam seděla (a byly to poctivý tři hoďky) s ní probírala zásadní problém - co má dát na poličky do ložnice místo kytek, co vyhodila, páč si přečetla, že podle feng šuej do ložnice kytky nepatřej. Nevěřili byste, co všechno ji napadlo:-) Já si zatím listovala v časopisech, co všechny byly o vlasech. Radostně jsem našla jeden v angličtině, ale byl o tomtéž. Naučila jsem se nové slovíčko (VOLUME UP) a hledala něco ke čtení dál. Našla jsem časopis Nevěsta a chvíli jsem dumala, jestli se mám radší vdát nebo jít zvracet. Zvracení vyhrálo, takže časopis odložit a zpátky k debatě o poličkách, co se ne a ne vypnout.

Nakonec všechno dobře dopadlo. Odešla jsem krásně nevoživená, s barvou jakou mám ráda, ale v noci se mi zdálo o soškách na policích. A anketní otázka na závěr: MYSLÍTE SI, ŽE SI TOHO DOMA NĚKDO VŠIMNUL?
 


Komentáře

1 Sváťa Sváťa | Web | 15. ledna 2011 v 22:18 | Reagovat

Z jiného a přesto stejného soudku... Pohled do zrcadla před nákupem v Tescu mě stál málem život. Kadeřník je nejjednodušší volba, tak hurá za ním. Za ní. Jednoduché zadání - zkrátit co nejvíc, ale tak, aby mi vlasy rozhodně nepadaly do obličeje a ideálně aby se daly sepnout do karikatury culíku. Zítra to uvidíš. Do jednoho oka mi neustále padá pramen vlasů, kterej je z nějakýho důvodu a 5cm kratší než ty ostatní a ty ostatní nejdou sepnout vůbec nijak vůbec ničím! Ale víš co? Sluší mi to:o))).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama