Březen 2011

Žába se má

31. března 2011 v 18:25 | Maruška |  Maruška
Venku je hezky a Julie na zahradě letos jako první potkala žábu. Velkou ropuchu a malýho ropušáka, jak jí jede na zádech. Spěchali naklást vajíčka do přehrady nebo do rybníčka, tak jsme je kousek poponesli, aby je psi neprudili. Až dorazej k vodě, tak samička začne klást vajíčka a sameček dodá spermie ku oplodnění. Tenhle sameček potkal samičku ještě po cestě, sveze se a ostatní samce může z pozice na zádech samičky dobře odkopávat a ještě si od rybníka nahlas zakvákat "hurá, mám babu!":-) Blbý je, když je sameček moula. Na samičku pak skáčou samečci, který nezvládne odehnat a když je jich moc, tak se pak všichni utopěj. Ten reflex (chyť se samičky a nepouštěj) se jmenuje objímací.
Tohle jsem dneska dělala. Nic. Courala z domu na zahradu, dívala se, jak si psi hrajou a chodila hlásit dovnitř, jak jsou roztomilý. Taky jsem čuchala, jak voní prádlo z venku. A okoukla, jak rostou narcisky. Jaro je super.

Asi bych se úspěšně.....

16. března 2011 v 8:28 | Maruška |  Maruška
.....mohla živit jako Sybila. Volala jsem na všechna čísla, jedno neexistuje, jedno je odpojené a jedno má schránku. Jako detektiv jsem ale totálně neúspěšná, vůbec netuším, o co těm, co takový mail rozesílají, jde:-(

Divnomail

15. března 2011 v 22:13 | Maruška |  Maruška
Dneska jsem dostala mail. Nic divnýho. Někdo po mě chce, abych ho rozeslala dál. Taky žádná novinka, páč jde o štěňátka a já dělám se psama. Divný je to, že už jsem ho dostala asi šestkrát. Stejný znění, stejný fotky v průběhu asi dvou let. Narodila se štěňátka, máme jich moc a když si je nikdo nevezme, tak je utratíme. Párkrát jsem to ingnorovala, protože takový pitomečky vyděračský podporovat nebudu a naposledy jsem jim napsala, ano, utraťte je a mě tím neotravujte. A dneska znova. Stejnej mail, stejný fotky, identický znění. Asi mi v mailu straší.Nebo jsem se ocitla v nějaký nepovedený hororový povídce a už navždycky mi bude chodit ten samej mail. V každým případě tam zejtra zavolám. Vsadím se, že číslo neexistuje.

Heartbeats

12. března 2011 v 22:09 | V |  Vojta
Ať žije předjaří! Ráno na dvě hodiny lyžovat, pak v tričku lesem s pesem...
A v rámci přebití trapných reklam (dále níže), jednu skvělou (blíže níže a doporučuje se na celou obrazovku):


Hudba: José Gonzáles - Heartbeats

...ať žije!