Červen 2011

Italové

15. června 2011 v 20:46 | Maruška |  Maruška
Dneska jsem parkovala u Kauflandu v Liberci. Vedle mě zastavilo Volvo XC60 (typ auta je náhodou přesnej, když jsem se ohýbala smíchy nad jejich dialogem, měla jsem dost času si ho prohlídnout:-), z auta vyskočili dva borci ve středních letech, jeden tenkej a jeden tlustej, oba v džínách, pestrejch košilkách a placatejch špičatejch botičkách....

"Jakej máš badžet?"
"Nevim kamaráde, to neřešim!"

A zatímco pádili do obchoďáku (pro co, to fakt nevím), tak tomu tlustýmu se rozvázala na špičáku tkanička a aby řeč nestála, zařval na celý parkoviště: "ZASRANÝ ITALOVÉ!"

Vítejte v Evropě, kamarádi.

Pusa

12. června 2011 v 11:47 | Maruška
Ať si kdo chce co chce říká, nejsladší pusa je od Barnabáše:-)Koncert

9. června 2011 v 8:55 | Maruška |  Maruška
O ideálním muži mám konkrétní představu: ten můj má dredy, hraje na kytaru, kouří trávu a má mě rád. Realita se od snů trochu liší, zato k bodu "hraje na kytaru" přibyl velikej bonus - zpěv. Nejdřív jsem byla skeptická a když jsem se dozvěděla, že všichni, co se učej zpívat budou mít společnej koncert, tak jsem i malinko propadla panice:-) Nakonec mi ale zvědavost nedala a šla jsem. A bylo to DOBRÝ! Čuměla jsem, jak silnej zážitek živej zpěv je. Stačí vylýzt na jeviště, vzít si mikrofon a zazpívat a nebo bejt v publiku a poslouchat. Fakt dobrý. DOBRÝ.

P.S. Jednu vadu to ale mělo - hadry a účesy účinkujících a diváků. Ačkoli jsem se snažila, napočítala jsem jenom tři kluky a dvě holky obstojně oblečený a učesaný. Módní peklo by si smlslo. A právem.